Úvodem O stáji Naši koně Akce Fotogalerie Novinky Nabízíme Ceník Kurzy Kontakty Odkazy Vzkazy Byli zde

K O N T A K T N Í   I N F O R M A C E

Ukažte mi vašeho koně a já vám řeknu jaký jste.

(anglické přísloví)

Happy Senior Horse
Soukromá stáj
Lochovice 47
267 23


Kontaktní osoby:

Alena Veselá
mobil: 720 674 737

Věra Fuksová
mobil: 603 143 831


Najdete nás na facebooku:       https://www.facebook.com/pages/Happy-Senior-Horse-horsemanship/590297931060402
   Pošlete nám mail
        email: info@boal.cz

Jak k nám (popis cesty):


Obec Lochovice leží napůl cesty mezi Prahou (cca 50km) a Plzní (cca 60km) a na půl cesty mezi Dobříší (cca17km) a Příbramí (cca 20km).
Máte tedy několik možností jak k nám.

Zvolíte-li si auto, pak ze směru od Plzně (případně opačně od Prahy) pojedete po dálnici D5 směrem na Prahu(nebo v opačném směru na Plzeň), sjedete na exitu 28 (Zdice) a vydáte se směrem na Příbram, projedete obec Libomyšl a pak už jste přímo v Lochovicích. Po přejetí želežničního přejezdu pojedete po hlavní silnici (tedy na mostě do prava) a za první zatáčkou jsme předposlední dům před zámkem na levo BOAL + HSH( obchcod s krmivem).
Pojedete-li směrem od Příbrami vydáte se směr Zdice a nemůžete naši obec minout. Jakmile uvidíte po pravé ruce zámek, jste téměř u nás, je to druhý dům po pravé straně za zámkem.
Pokud by jste se k nám vydali od Dobříše, pak je to směrem na Hostomice, ve kterých již ukazatel k nám snadno objevíte. Jakmile přijedete do Lochovic, tak přejedete most a za první zatáčkou je to předposlední dům před zámkem na levé straně.

Můžete přijet třeba vlakem; Lochovice leží na trati Praha-Beroun-Zdice-Příbram-Protivín; a na trati Lochovice-Zadní Třebáň.
Po východu z vlakové stanice se k nám vydáte směrem do leva až přijdete k zámku., kolem něj projdete a na stejné straně ulice je to druhý dům za ním.

Také se k nám dostanete autobusem z Hořovic, Berouna, Zdic, Hostomic a Dobříše. Autobusová zastávka je přímo před zámkem.

Naše stáj se v Lochovicích nachází na hlavní ulici. Můžete zvonit přímo na prodejně krmiv, která patří k nám.
       Mapa:


       Mapa
Úvodem O stáji Naši koně Akce Fotogalerie Novinky Nabízíme Ceník Kurzy Kontakty Odkazy Vzkazy Byli zde
@SteelRat